eTwinning Europske oznake kvalitete

Nakon što su nedavno naši učenici i učiteljice Gorana Babić i Valentina Lasić nagrađeni Nacionalnim oznakama kvalitete za eTwinning projekte, krajem listopada je stiglo još jedno veliko priznanje za izniman rad učiteljicama - Europska oznaka kvalitete.

Učiteljici Hrvatskoga jezika Gorani Babić i njezinim učenicima dodijeljene su europske oznake kvalitete za 5 projekata: Pink Shirt Day 2021., History in Comic, Castles and fortresses in my country, A journey through the water i UNESCO: Building Bridges through European Cultural Heritage.

Učiteljici Povijesti Valentini Lasić i njezinim učenicima dodijeljene su oznake kvalitete za 4 projekta: History in comic, Castels and fortresses in my country, Bringing my dreams together with the sky, UNESCO - buliding bridges through European Heritage

Europska oznaka kvalitete je oznaka uspjeha koja ukazuje na to da je projekt dosegao određeni europski standard. Dodjeljuje ga Središnja služba za podršku (CSS) nastavnicima u projektu koji je za europsku oznaku kvalitete predložila nacionalna služba za podršku, nakon postupka provjere istog.

Uvjeti:

- projekt su za dodjelu europske oznake kvalitete predložile najmanje dvije nacionalne službe za podršku

- svaka nacionalna služba za podršku predlaže maksimalno 30% projekata prijavljenih za nacionalnu oznaku kvalitete

- najmanje su dva projektna partnera osvojila nacionalnu oznaku kvalitete.

objavio: Gorana Babić   datum: 4. 11. 2021.